wtorek, 31 grudnia 2013

Bilans i postanowienia noworoczne

BILANS ROKU 2013

Słowa napisane mają większą moc niż pomyślane. Największą energię mają słowa wypowiedziane. Jeśli będziesz chciał/chciała, to podzielisz się tym z innymi. Możesz też pozostawić to tylko dla siebie.
Bilans jest bardzo ważnym zadaniem. Podsumowujesz rok. Swój rok. Ten, który właśnie mija. Nic, co się wydarzyło już się nie powtórzy. Popatrz na ten mijający rok, przypomnij sobie różne wydarzenia i wypełnij tabelę. To pozwoli Ci ułożyć w sobie zadania wypełnione, spełnione, wygrane, ale też te, które się nie udały. Może jakieś zadania przechodzą na kolejny rok? Nie bój się o nich napisać. To nic złego. Nie udało się w tym roku, ale to nie znaczy, że nie uda się w kolejnym.
Kolejny krok, to postanowienia noworoczne. Może być jedno, dwa, ale nie więcej niż trzy. Napisz je z głębi serca. Tak, jak to czujesz w tej chwili. Pisząc je, wyobrażaj sobie, jak cudownie będzie gdy za rok wpiszesz je w bilansie w rubryczce: w 2014 r. udało mi się...
Bądź szczery/szczera ze sobą. Napisz to, co czujesz. Nawet jeśli okaże się, że więcej rzeczy się nie udało, to nie szkodzi. To stanie się wskazówką na następny rok. A jedno małe szczęście, jedno spełnione marzenie, jedna radość znaczy bardzo wiele.
Życzę Ci odwagi w stawianiu sobie celów, życzę Ci motywacji do podejmowania zmian. Nie zwlekaj! Nie czekaj! Zaczynaj! Nic się samo nie zdarzy! I nic nie wydarzy się przez jeden dzień.Moja najważniejsza chwila w 2013 r.
Mój największy sukces w 2013 r.
Mój najtrudniejszy moment 2013 r.
W 2013 r. udało mi się...
W 2013 r. nie udało mi się...

POSTANOWIENIA NOWOROCZNE NA 2014 r.

1.

2.

3. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz